tel. +48 536 955 555 szkola.liber@wp.pl

„Dzień na opak” w klasie II

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy II wcielili się w rolę nauczyciela. Lenka poprowadziła „jesienną” lekcję z języka angielskiego, podczas zajęć technicznych w świat „Harry Pottera ” wprowadziła nas Maja, pod okiem której stworzyliśmy ”Czarne różdżki”....

czytaj dalej

Sprzątanie Świata

8 października odbyły się w klasach 0-3 warsztaty pod hasłem Sprzątanie Świata 2020. Tytuł warsztatów Segreguję na szóstkę! Dzieci dostały list od Ziemi, poznały znaczenie pojęcia RECYKLING i poznały znak recyklingu. Ćwiczyły segregowanie odpadów, które przyniosły z...

czytaj dalej

Dzień Chłopaka w klasach 0-III

Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W klasach zerowych dzieci zamieniły się w prawdziwych Piratów i Piratki. Dzień spędzili na wspólnej zabawie i tańcach przy muzyce. W klasie pierwszej z okazji święta małych mężczyzn odbyły się podchody. Chłopcy...

czytaj dalej

Dzień Głośnego Czytania

Dzisiaj w Zerówkach obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania. Dzieci poznały baśń H. Ch. Andersena pt: "Calineczka". Wszyscy uczniowie z zaciekawieniem słuchali i wykonali ilustracje do baśni.

czytaj dalej