tel. +48 536 955 555 szkola.liber@wp.pl

Dzień kropki

W DZIEŃ KROPKI zorganizowaliśmy dzieciom bardzo ciekawe "kropkowane" zajęcia. 🙂 Wspaniała zabawa, fantastyczne wyzwania z matą do kodowania i spotkanie ze szkolnym robotem sprawiły nam mnóstwo radości!

czytaj dalej

Bezpieczne wakacje

Dzisiejszy słoneczny dzień spędziliśmy na plaży miejskiej podczas warsztatów "BEZPIECZNIE SPĘDZAM WAKACJE"? ?? ???poznając zasady pierwszej pomocy, utrwalając numery alarmowe i z bliska oglądając pojazdy policyjne, straży miejskiej, straży pożarnej?Mogliśmy nawet...

czytaj dalej

Dzień na strusiej farmie

Dzisiaj klasy 0- 3 odwiedziły Farmę Strusi w Kniewie. Swoją wycieczkową przygodę dzieci zaczęły od samodzielnego lepienia i dekorowania ciasteczek dla zwierząt. Gdy ciasteczka się piekły mieliśmy okazję przejechać się bryczką konną oraz pobawić się na placu zabaw....

czytaj dalej