tel. +48 536 955 555 szkola.liber@wp.pl

DZIEŃ GÓRNIKA

Dzisiaj w Zerówkach obchodziliśmy Dzień Górnika. Dzieci dowiedziały się z czego powstaje węgiel. Co to jest pyrlik i żelazko, co oznaczają kolorowe pióra na odświetnych czapkach górników. Każdy wykonał swoje własne czako z kuplą. Nawet nasze 4 elfy w prezencie...

czytaj dalej

Dzień Misia

Dzisiaj w Zerówkach od samego rana obchodziliśmy Dzień Misia. Dzieci przyniosły ze sobą swoich pluszowych przyjaciół, którzy towarzyszyli im na każdym kroku. Razem układaliśmy puzzle, graliśmy w memory, słuchaliśmy historii pluszowego misia, wykonywaliśmy zadania w...

czytaj dalej

The very hungry caterpillar

Uczniowie klasy pierwszej podczas nauczania zdalnego poznali bardzo głodną gąsienicę (The very hungry caterpillar), która jest bohaterką książki E. Carla. Podczas zajęć pierwszoklasiści poszerzyli zakres słownictwa w języku angielskim, zagrali w grę planszową, która...

czytaj dalej

Dzień Małego Patrioty

10 listopada w Zerówkach obchodziliśmy Dzień Małego Patrioty. Dzieci dowiedziały się co znaczy słowo NIEPODLEGŁOŚĆ, poznały symbole narodowe, zagrały w grę "Ja mam, kto ma" oraz nauczyły się śpiewać piosenkę pt.: "Niepodległość - trudne słowo". To były pouczające...

czytaj dalej

Klasa druga poznaje elementy pogody

W piękny listopadowy dzień klasa druga wybrała się pod Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Gdyni. Poznaliśmy kilka ciekawostek dotyczących tego ważnego budynku w Gdyni oraz zamieniliśmy się w „pogodynki” prezentując prognozę pogody.   Spacerkiem...

czytaj dalej

„Dzień na opak” w klasie II

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy II wcielili się w rolę nauczyciela. Lenka poprowadziła „jesienną” lekcję z języka angielskiego, podczas zajęć technicznych w świat „Harry Pottera ” wprowadziła nas Maja, pod okiem której stworzyliśmy ”Czarne różdżki”....

czytaj dalej

Sprzątanie Świata

8 października odbyły się w klasach 0-3 warsztaty pod hasłem Sprzątanie Świata 2020. Tytuł warsztatów Segreguję na szóstkę! Dzieci dostały list od Ziemi, poznały znaczenie pojęcia RECYKLING i poznały znak recyklingu. Ćwiczyły segregowanie odpadów, które przyniosły z...

czytaj dalej

Dzień Chłopaka w klasach 0-III

Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W klasach zerowych dzieci zamieniły się w prawdziwych Piratów i Piratki. Dzień spędzili na wspólnej zabawie i tańcach przy muzyce. W klasie pierwszej z okazji święta małych mężczyzn odbyły się podchody. Chłopcy...

czytaj dalej