tel. +48 536 955 555 szkola.liber@wp.pl

„Zrób sobie w domu arcydzieło”

Pod koniec marca Getty Museum w Los Angeles rzuciło wyzwanie, którepokochał świat: #gettymuseumchallenge „Wybierz swoje ulubione dzieło sztuki i odtwórz je w domowych warunkach”. Do akcji włączyły się muzea na całym świecie. Tego wyzwania podjęli się też uczniowie...

czytaj dalej

Życzenia Wielkanocne

Żeby śmiały się pisanki,  uśmiechały się baranki,  mokry Śmigus zraszał skronie,  dużo szczęścia sypiąc w dłonie.  ks. Jan Twardowski Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam zdrowia, dużo zdrowia, odpoczynku, wiosennej i świątecznej atmosfery. Dyrekcja i Grono...

czytaj dalej

Zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze

Szanowni Państwo, dzisiejszą decyzją premiera Mateusza Morawieckiego o zamknięciu na dwa tygodnie wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych nasza szkoła od 16 marca do 25 marca będzie zamknięta. Jednak ze względu na to, że niektórym rodzicom może być trudno...

czytaj dalej
Lekcja w Gdyńskim Akwarium

Lekcja w Gdyńskim Akwarium

Wczoraj lekcje klasy siódmej i ósmej mocno przyrodnicze w Gdyńskim Akwarium. Dodatkowo, nasi uczniowie zostali testerami szykowanej tam aplikacji edukacyjnej, przekazujac swoje uwagi odnośnie jej działania:) PS. Na jakiś czas to ostatnie szkolne wyjście, bowiem od...

czytaj dalej

Szkolny Konkurs Recytatorski

10 marca 2020 osiem gwiazd zaświeciło na szkolnym firmamencie. Ośmioro uczniów zdobyło nieboskłon poezji biorąc udział w Szkolnym Konkursie Recytatorskim. Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom dziękujemy za rozwijanie zdolności recytatorskich oraz dostrzeganie...

czytaj dalej