KLASA PRZEDSZKOLNA

Przyjmujemy już zapisy dzieci na rok szkolny 2020/2021. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do kontaktu oraz do obejrzenia szkoły.

Oferta edukacyjna dla uczniów klasy przedszkolnej

• Grupa do 12 osób
  • Indywidualizacja nauczania
  • Nauka języka angielskiego 5 razy w tygodniu
  • Codziennie zajęcia ruchowe (rytmika, basen, wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna)
  • Korzystanie w czasie zajęć z tablic interaktywnych
  • Zwiększona liczba godzin na realizację programu dydaktycznego
  • Rozszerzenie podstawy programowej
  • Lekcje muzyki, w-f, plastyki – z nauczycielami o odpowiedniej specjalności
  • Zajęcia pozalekcyjne, m.in.: koło szachowe, informatyczne, plastyczne, rękodzielnicze, sportowe, kulinarne, czytelnicze
  • Ciekawe wyjścia, wycieczki, zielone szkoły, obozy letnie i zimowe
  • Opieka nad dzieckiem w godz. 7.30-17.00
  • Pomoc logopedy i psychologa
  • Catering

Realizujemy bardzo atrakcyjny program edukacyjny. Wykorzystywanie na zajęciach  ćwiczeń z kinezjologii edukacyjnejmetod dobrego startu, ułatwia dzieciom uczenie się. Zajęcia odbywają się w godz. 8.45-13.45.

Na życzenie rodziców opiekujemy się dziećmi już od godz. 7.30 i organizujemy im czas do godz. 17.00. Pracujemy w warunkach zbliżonych do domowych. Rzeczy osobiste i podręczniki uczniowie przechowują we własnych szafkach. Jesteśmy małą i przyjazną szkołą, zapewniamy bezpieczeństwo i dobre samopoczucie wychowanków. Pasje i uzdolnienia rozwijamy w kołach zainteresowań. Natomiast w kłopotach pomaga psycholog i logopeda.

Indywidualizujemy kształcenie, rozwijamy uzdolnienia, kompensujemy trudności. Szybko diagnozujemy problemy dziecka oraz proponujemy Rodzicom konkretne rozwiązania. Prowadzimy terapię psychologiczną i logopedyczną.

Utrzymujemy bliski kontakt z Rodzicami. Służą temu częste spotkania indywidualne, kontakty telefoniczne, w których na bieżąco informujemy o postępach dzieci.

Naszym głównym celem jest stworzenie warunków do osiągnięcia przez dziecko gotowości szkolnej. Udaje się to poprzez „zabawę w szkołę”, w miłej i przyjaznej atmosferze, która otacza nasze dzieci każdego dnia.

Sylwetka absolwenta naszej zerówki:

• ciekawy świata
  • komunikatywny
  • samodzielny
  • zaangażowany w pracę
  • kreatywny
  • koleżeński
  • tolerancyjny
  • posiadający umiejętność współpracy
  • korzystający z zasad zdrowego stylu życia
  • przygotowany do podjęcia obowiązku szkolnego

Czesne za naukę w klasie przedszkolnej wynosi 700zł/ miesięcznie, płatne przez 10 miesięcy (od września do czerwca).

Przy podpisaniu umowy należy uiścić opłatę 450 zł, która przeznaczona jest na zakup podręczników, przyborów szkolnych i pomocy dydaktycznych, które dziecko dostaje przez cały rok szkolny.