Dnia 30.10. w Muzeum Miasta Gdyni obyło się Pasowanie na Ucznia klasy pierwszej.
W podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być pilnymi uczniami, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Dyrektor szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Po tym ważnym dla każdego ucznia momencie, dzieci z klasy I zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym, oklaskiwanym przez przybyłych na uroczystość rodziców i gości.
Oprócz zaproszonych rodziców, uczniów klas I swoją obecnością zaszczycili nas uczniowie klasy III, którzy przygotowali dla swoich młodszych koleżanek i kolegów występ artystyczny oraz małe upominki.
Po uroczystości dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez Rodziców. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń.