tel. +48 536 955 555 szkola.liber@wp.pl
Dzisiejszy dzień był pełen uśmiechu i radości. Zeróweczka obchodziła Piracki Dzień Chłopaka. W 1a był to dzień pełen niezwykłych, wesołych konkurencji, przecudnej, radosnej atmosfery, dobrych, ciepłych słów. W klasie 1 b także było bardzo wesoło. Było wiele gier i zabaw integrujących klasę oraz słodki poczęstunek. W klasie II świętowaliśmy z kinem na małym ekranie. Dzięki bajce „Spytaj Mądroroboty” dowiedzieliśmy się skąd się biorą planety i czekolada. A przy tym wszystkim zajadaliśmy się pysznym popcornem. 🍿 Uczennice klasy trzeciej postawiły przed chłopcami liczne wyzwania. Sprawdzały ich spryt, odwagę, dokładność, cierpliwość i wytrwałość. W każdej konkurencji młodzi mężczyźni spisali się na medal. Wszystkiego najpiękniejszego dla każdego CHŁOPAKA!!!!