Szanowni Państwo,
dzisiejszą decyzją premiera Mateusza Morawieckiego o zamknięciu na dwa tygodnie wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych nasza szkoła od 16 marca do 25 marca będzie zamknięta. Jednak ze względu na to, że niektórym rodzicom może być trudno zorganizować opiekę tak szybko, z dnia na dzień, to w dniu jutrzejszym (czwartek) i w piątek szkoła będzie otwarta. Nauczyciele będą jedynie pełnić opiekę nad dziećmi od 7.30 do 17.00. Zajęcia dydaktyczne i koła zainteresowań nie odbędą się.
Wszystkie posiłki zamawiane przez Państwa dotychczas jutro zostaną anulowane. Jeśli jednak zdecydujecie Państwo przyprowadzić dziecko do szkoły w czwartek i piątek to ponownie na te dni można zamówić dla dzieci obiady. Szanowni Państwo pamiętajmy, że należy przede wszystkim zachować spokój i na bieżąco śledzić komunikaty Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasady nie wychodzenia z domu, która w istotny sposób wpłynie na ograniczenie ryzyka zakażenia.

Katarzyna Bylińska